Krówki urodzinowe 1 kg wzór – Kolorowe balony

59.28

Zagwarantuj sobie najsłodsze urodziny, w życiu! Nasze krówki urodzinowe sprawią, że Twoja impreza będzie przepyszna! Gwarantujemy Ci świeże, realizowane specjalnie na Twoje zamówienie krówki, wykonane z pełnowartościowego mleka, według tradycyjnej receptury. Krówki są kruche z zewnątrz i ciągnące w środku, idealnie kremowa konsystencja sprawia, że chce się ich więcej! Krówki urodzinowe pakujemy dla Was ręczenie z należytą delikatnością i dbałością o szczegóły.

Cena uwzględnia:

  • 1 kg krówek (+/- 55 sztuk krówek),
  • pełną personalizację papierka.

W imprezę... się je nasze krówki!

1 kg krówek to aż 70 szt. pysznych cukierków!

Link do edycji (dodanie zdjęcia, zmiana kolorów itp.) otrzymasz po złożeniu zamówienia.

Czas realizacji: 14 dni roboczych

Krówki urodzinowe 1 kg wzór – Kolorowe balony Krówki wimpreze.pl 10
Krówki urodzinowe 1 kg wzór - Kolorowe balony 59.28

 

Bezpieczne zakupy

Nasze krówki idealnie sprawdzają się w roli słodkiego podziękowania dla Twoich gości! Dzięki nim wzbogacisz przyjęcie urodzinowe i zaskoczysz najbliższych prezentem jedynym w swoim rodzaju.

Krówki urodzinowe wykonane są według tradycyjnej receptury, wyróżnia ich mleczny smak oraz unikalny aromat. Realizujemy je na specjalne zamówienie klienta, dzięki czemu są zawsze świeże – kruche z zewnątrz, miękkie w środku.

Ten słodki podarunek gwarantuje Ci zadowolenie Twoich gości, krówki urodzinowe są idealne nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych! Któż mógłby zrezygnować z skosztowania tak, pysznego podziękowania, które dodatkowo wyróżnia się doskonałym składem! Krówki tworzymy z pełnowartościowego mleka, które gwarantuje niepowtarzalny smak!