Płatki z róż/piórka

Wyświetlanie jednego wyniku

  • 3.41 Otrzymuj powiadomienia

Wyświetlanie jednego wyniku

Płatki róż i pióra to zdecydowanie bardzo dobry pomysł na dekorację imprez, wesel, przyjęć i walentynek. Jeśli dekorujesz stoły na weselu, idealnym rozwiązaniem będzie rozsypanie płatków róż (czerwonych lub białych) wokół stołów. Dzięki temu stoły będą wyglądały bardziej odświętnie. Takie dekoracje przyciągną uwagę Twoich gości.

Innym świetnym pomysłem dla dorosłych jest użycie płatków róż i piór jako dekoracji, aby stworzyć romantyczną kolację dla dwojga. Stylizacja z płatkami róż i świecami to spełnienie marzeń. Czerwone płatki i piórka to również świetny wybór na walentynkowy wieczór.

Oprócz czerwieni, płatki róż występują w różnych kolorach, w tym bordowym, białym i złotym. Pióra dekoracyjne dostępne są w wielu kolorach.

Puszyste piórka i eleganckie płatki róż idealnie nadają się do dekoracji stołu podczas takich uroczystości jak komunie, śluby, rocznice ślubu, Walentynki czy Wielkanoc. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i idealnie nadają się do aranżacji i kreatywnych dekoracji.

Wybierając płatki róż na ślub, należy wziąć pod uwagę okazję, na jaką zostaną użyte. W dzisiejszych czasach jednak często używa się płatków w czasie bezpośrednio przed i po ceremonii, zwłaszcza w kościołach. Należy również zauważyć, że coraz więcej narzeczonych zdaje sobie sprawę z cudownych możliwości, jakie dają płatki róż.